Dodany: 2011-12-02 09:01:22

 

Czym jest wynagrodzenieWspółcześnie wynagrodzenie wiąże się ze środkami pieniężnymi, jakie otrzymujemy od pracodawcy albo z budżetu państwa w przypadku urzędników państwowych za wykonaną przez nas pracę.

 

Wynagrodzenie dostajemy na odstawie umowy o pracę, umowy zlecenia albo umowy o dzieło. Jednak tylko i wyłącznie umowa o pracę daje nam dodatkowe świadczenia w postaci ubezpieczenia chorobowego, zdrowotnego, emerytalnego, jakie rozlicza biuro rachunkowe olsztyn. Z kolei wynagrodzenie otrzymywane w ramach umowy zlecenia pociąga za sobą jedynie konieczność opłacenia podatków, czym profesjonalnie zajmuje się także biuro rachunkowe olsztyn. W umowie jest zaznaczone jakie wynagrodzenie należy nam się za godzinę pracy. W naszym kraju w większości przypadków otrzymujemy wynagrodzenie raz w miesiącu do pierwszego dnia każdego miesiąca, do dziesiątego albo piętnastego dnia, w zależności od zaznaczenia terminu na umowie o pracę.

 

Kadrami i płacami w naszej firmie zajmuje się księgowa, która jest także zatrudniona na etacie, albo firma taka, jak biuro rachunkowe olsztyn.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest wynagrodzenie
Nick: