Dodany: 2012-07-20 09:59:47

 

Komisja nadzoru finansowegoRynek finansowy jest bardzo duży i dynamiczny, łatwo w nim o żądze chciwości która popycha do nie zawsze zdrowych zachowań banków, to znaczy zysk ponad wszystko oparty na zasadach które w dalszej konsekwencji doprowadzą do upadku lub bankructwa czy to samych tylko banków czy całego systemu finansowego danego kraju.

 

Aby temu zapobiec w Polsce istnieje KNF czyli Komisja Nadzoru Finansowego, jak wyznaje szef biuro rachunkowe gdańsk. W biuro rachunkowe gdańsk znajdziemy całą masę osób które są świetnie zorientowane w temacie KNF.

 

Komisja Nadzoru Finansowego ma wiele zadań do spełnienia między innymi sprawuje nadzór nad sektorami: bankowym, ubezpieczeniowym, emerytalnym ponadto sprawuje kontrolę nad agencjami ratingowymi w myśl restrykcji Unijnych oraz nadzór uzupełniający i nad instytucjami pieniądza elektronicznego. Ponadto KNF dba o jakość usług na rynku finansowym przez egzaminowanie osób na licencje maklera, doradcy inwestycyjnego, i wielu innych w obszarach księgowości i ubezpieczeń jak mówi szef biuro rachunkowe gdańsk.Dodaj nowy komentarz do artykułu Komisja nadzoru finansowego
Nick: