Dodany: 2012-07-20 10:11:12

 

System bankowy Rynek finansowy jest bardzo duży i wszechstronny obejmuje swoim zakresem wiele tematyk wszystkie finansowe. Rynek finansowy otacza nas i napotykamy się na niego każdego dnia, rynek finansowy obejmuje takie sektory jak system bankowy, ubezpieczeniowy, emerytalny.

 

To tylko część obszarów które składają się na rynek finansowy przyznaje praktyk z firmy biuro rachunkowe gdańsk. W biuro rachunkowe gdańsk mamy bardzo dobrych księgowych świetnie zorientowanych w temacie rynków finansowych jest to konieczność w pracy z klientami firmowymi. System bankowy to mówiąc najprościej wszystkie banki na świecie lub w danym kraju to zależy w jakim obszarze go analizujemy. Cały system bankowy jest pojęciem globalnym i wówczas dotyka wszystkich podmiotów bankowych. Jeśli mówimy o systemie bankowym w którym funkcjonuje nasze najbliższe środowisko to mamy na myśli banki na naszym rynku lokalnym lub krajowym.

 

W rzeczywistości system bankowy to inaczej mówiąc rynek międzybankowy na którym banki dokonują obrotu między sobą różnego rodzaju środkami. Rynek międzybankowy to taki samy rynek jak ten dla detalistów, banki udzielają sobie na nim pożyczek, sprzedają i kupują waluty, wyznaje księgowy biuro rachunkowe gdańsk.Dodaj nowy komentarz do artykułu System bankowy
Nick: