Dodany: 2010-09-09 11:44:15

Czym są kredyty gotówkoweKredytu udzielane są w bardzo różnych formach. Niektóe przeznaczone są na konkretny cel, a niektóre są po prostu kredytami gotówkowymi. kredyty gotówkowe wyróżniają się tym, że otzrymane pieniądze kredytobiorca może wydać na dowolny cel. Tego typu kredytów udzielają zarówno banki, agencje kredytowe jak i inne punkty finansowe. Kredyty gotówkowe to wygodny sposób, by podreperować budżet.

 

W agencjach finansowych kredyty gotówkowe udzielane są w niższych kwotach. Wiązę się to z minimalnymi formalnościami wymaganymi do wzięcia takiego kredytu. Wyższe kwoty kredytów gotówkowych dostać możemy w banku. Tu jednak trzeba przygotować się na sprawdzenie przez bank potencjalnego kredytobiorcy w BIKu oraz sprawdzenie jego zdolności kredytowej. Kredyty gotówkowe udzielane są przeważnie w złotówkach. Nie jest to jednak koniecznością.

 

Jeśli kredytobiorca sobie tego zyczy, kredyt gotówkowy może zostać przyznany w walucie obcej. W zależności od banku są różne oprocentowania kredytów gotówkowych. Różne są także długości ich spłat. Jeśli potrzebujesz szybko gotówki zgłośc się po kredyt gotówkowy.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są kredyty gotówkowe
Nick: