Dodany: 2010-09-09 11:56:23

Kredyty konsolidacyjne - czy warto?Masz do spłacenia zarówno kredyt jak i pożyczkę i raty za niedawno nabyty sprzęt AGD? Ciężko jest Ci rozwiązać wszystkie problemy związane z formalnościami. Brakuje Ci pieniędzy?

 

Jedną z twoich opcji będą kredyty konsolidacyjne. Kredyty konsolidacyjne to nic innego jak połączenie wszystkich twoich kredytów, spłat w jeden. Kredyty konsolidacyjne wiążą się zawsze z niższą ratą spłaty nawet o pięćdziesiąt procent!.

Oferta na polskim rynku jest dość szeroka. Możesz się z nią zapoznać wybierając się do każdej placówki. W skład firm, które proponują korzystne warunki wchodzą m.in.- Open Finance, Mbank, Expander, Dom Kredytowy Notus, Getinbank, Bank BGŹ, Milenium, BPH czy Deutsche Bank Polska.

 

Właśnie z tymi placówkami najlepjiej zawierać umowy. Jednak przed dokonaniem osatecznego wyboru, przeanalizuj wszystko dokładnie. Wybierz taką ofertę, która będzie najbardziej odpowiadała twoim możliwościom finansowym. Pamiętaj, że czas jest bardzo złym doradcą. Dobrze jest, zasięgnąć również opini innych klientów. Skontatkować się z nimi możesz poprzed fora dyskusyjne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kredyty konsolidacyjne - czy warto?
Nick: