Dodany: 2010-09-09 12:19:16

Na czym polegają pożyczki gotówkoweDefinicja pożyczki przedstawia się mniej więcej tak – pożyczki gotówkowe to transakcje, które mają na celu przekzanie określonej liczby pieniędzy dla kredytobiorcy przez instytucję lub inną osobę fizyczną.

 

Zawierana na liczbę miesięcy okresloną w umowie. Kredytobiorca jest zobowiązany do słaty w określonym terminie. Umowa podlega mocy prawnej. Często potrzeba nam jest większa gotówka i zastanawiamy się skąd pobrać pieniądze. Pytanie znajomych czy rodziny jest zwykle krępujące. Z mocną dłonią wychodzą nam banki, które udzielają pożyczek. Pożyczki gotówkowe w odróżnieniu od kredytu bankowego nie muszą mieć określonego celu. Nie podajemy więc na co wydamy wypłacone ma pieniążki.

 

Pożyczki gotówkowe nie są także zawsze oprocentowana. Szczególnie teraz, kiedy konkurencja na rynku rośnie, firmy prześcigają się w coraz korzystniejszych dla klienta ofertach i promocjach. Ciekawostką jest fakt, że obecnie nie musimy nawet wybierać się osobiście do banku – bo do zainteresowanego klienta, przedsatwiciele firmy przyjadą sami. Wszystkie formalności dopełnisz w ciągu klikudziesięciu minut w swoim mieszkaniu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polegają pożyczki gotówkowe
Nick: