Dodany: 2010-09-09 12:48:21

Czym jest ubezpieczenie OCO ile Paniom, największą radość sprawiają zakupy – nowy płaszczyk czy buty, o tyle dla Panów – drugą miłością można śmiało rzec jest samochód. Panowie nie tylko uwielbiają jeździć, ale i majsterkować czy wypasionej bryce.

 

Aby jednak,  zabawa przy samochodzie nie zakończyła się kosztowną i długą naprawa, potrzebny jest obowiązkowe ubezpiecznie oc. Ubezpieczenie OC to nic innego, jak ubezpiecznie naszego pojadu od wypadków drogowych. Jednak ubezpieczone to charakterezuje się tym, że pieniądze zostaną wypłacone tylko wtedy, kiedy my, nie jesteśmy bezpośrednim sprawcą wypadku. Prościej mówiąć, pieniądze dostaniemy tylko wtedy, kiedy ktoś w nas :”uderzy”.

 

Dodajmy, że ubezpiecznie OC jest ważne w każdym państwie Urani Europejskiej. Oznacza to, że możemy się czuć „bezpiecznie” na drogach państw całej Europy oraz Szwajcarii, Norwegii, Chorwacji, Andorze i Islandii. Ubezpiecznie pojazdu kołowego jak już wspomniałem obowiązkowe więc warto zastanowić się nad naszym ubezpieczycielem. Przyjżyjmy się zatem różnym ofertom, które oferują firmy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest ubezpieczenie OC
Nick: