Dodany: 2010-09-09 12:51:14

Dla kogo ubezpieczenie OCJeśli zapytam pewną grupę mężczyzn co oprócz rodziny liczy się dla nich w znacznym stopniu – około 80% powie – samochód!. Motoryzacja wraz z piłką nożną to najczęstrze zainteresowania panów. Po zakupie wymażonego auta, musimy pomyśleć o tym, aby było bezpieczne. Zastanówmy się więc nad zakupem garażu.

 

Potrzebne będzie też ubezpiecznia oc. Ubezpiecznie oc to polisa, która ma na celu ochronę kierowców uczestniczących w wypadkach drogowych.. Jeśli więc podczas jechania, wysiadania, wsiadania, parkowania ktoś uczkodzi Ci samochód dostaniesz określoną w umowie sumę odszkodowania. Ubezpiecznia oc nie przysługują natomiast osobom, którzy są sprawcami wypadku.

 

Nie chroni też, przed odpowiedzialnością karną. Polisę zawiera się najczęściej na okres dwunastu miesięcy z wybranym przedstawicielem. Brak wypowiedzenia umowy przez którąś ze stron, skutkuje jej przedłużenie o rok kolejny. Dodajmy, że ubezpiecznie OC jest obowiązkowe. Musimy je zawrzeć najpóźniej do dnia rejestracji naszego samochodu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dla kogo ubezpieczenie OC
Nick: