Dodany: 2010-09-09 12:58:15

Kalkulator OC - sam oblicz swoje OCUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla każdego pojazdu silnikowego. Właściciel samochodu czy motoru jest zmuszony podpisać polisę ubezpieczeniową z wybranym przez siebie ubezpieczycielem.

 

Jeśli z samochodu korzystasz mało, interesują Cie z pewnością jak najmniejsze opłaty. Z pomocną przyjdzie Ci Kalkulator OC. Kalkulator OC pozwala na wyliczenie twojej przyszłej składki. Używając Kalkulator OC poświęcisz tylko kilka minut na znalezienie najkorzystniejszej dla Ciebie oferty. Już teraz możesz porównać oferty największych na rynku ubezpieczycieli takich jak: HDI Asekuracja, Liberty Direct, Benefia, PZU, Ergo Hestia, Compensa, UNIQA, Generali.

 

Aby obliczyć składkę, musisz wejść na stronę www, na której znajduje się kalkulator oc i wypełnić krok po kroku zawarty na niej formularz. Zazwyczaj składa sę on z czterech kroków: pojazd, właściciel, ubezpieczenie oraz wyniki. Po uzyskaniu odpowiedzi, musisz wybrać się osobiście, lub na stronę internetową danej firmy i zamówić swoją polisę.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kalkulator OC - sam oblicz swoje OC
Nick: